Otto Wilhelm Königsmark

Otto Wilhelm Königsmark
Otto Wilhelm Königsmark
Otto Wilhelm Königsmark
Otto Wilhelm Königsmark
Otto Wilhelm Königsmark
Otto Wilhelm Königsmark

Klubbat för:

1 500 EUR

2 000 EUR

OTTO WILHELM KÖNIGSMARK, kopia utförd av Jean Haagen, olja på duk 139x116 cm.

Skador, lagningar.

563561

2018-12-03