Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala", figurgrupp, parian, daterad 1906, höjd ca 18, längd 27 cm
Nagg, pojkens hals med tillverkningsspricka
563570
2018-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här