Rakspegel 1800-talets slut

Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut
Rakspegel 1800-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, lådor i sargen, vikbar spegel, höjd ca 136 cm

Bruksslitage, smärre fläckar och märken

563578

2018-08-17