LC-stolen rotting och soffbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, "LC-stolen", efter Le Corbusier, rotting
samt bord av okänd formgivare, bordet höjd 70, 90x59 cm

Skador och slitage

563579

2018-08-23