Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, omkring år 1900, empirestil, dekor av fascestav, med stenskiva, total höjd ca 202 cm
Slitage, visst dekorbortfall
563582
2018-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här