William Ahlgren oljemålning

William Ahlgren oljemålning
William Ahlgren oljemålning
William Ahlgren oljemålning
William Ahlgren oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM AHLGREN (1905-1990): Vy över Helsingfors, signerad W. Ahlgren, olja på pannå, ca 38x47 cm

563597

2018-08-17