Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1900-tal), 1 par, trädgårdsmotiv, akvareller, monogramsignerade, ca 25x33

563603

2018-08-17