Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1900-tal), 1 par, trädgårdsmotiv, akvareller, monogramsignerade, ca 25x33
563603
2018-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här