Byrå swedish grace

Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace
Byrå swedish grace

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1920-tal, swedish grace, 3 lådor, fanerad, lådfronter med intarsia, höjd ca 72,5, 90x46 cm

Nyckel finns

Ytbehandling något krackelerad, spricka i faneret

563608

2018-08-17