Klubbat för:
4 200 SEK
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, för Dux, skiva av fanérad masurbjörk. Förkromat underrede med hjul, höjd ca 33, 64x64 cm
Repor, slitage
563612
2018-08-17