Svenskt Tenn

Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVENSKT TENN, Burk med lock, tenn, klotformad, lock med flätad dekor och slät knopp, stämpelmärkkt, 1935, höjd ca 9 cm

Slitage. Repor på undersida, två bucklor

563619

2018-08-17