Soffa 1980-tal

Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal
Soffa 1980-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFA, tvåsits, troligen Tyskland, 1980-tal, ben av lackerat stål, klädd med blåsvart skinn, längd 190, sitthöjd 42, sittdjup 57

Slitage

563624

2018-08-17