Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, elliptisk skiva fanerad med valnöt, benställning av borstat stål, troligen Danmark, höjd 73, 275 x 125 cm

Bruksslitage, märken, blekta partier, underredet med viss korrosion

563625

2018-08-17