Bent Olsen Vejle
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENT OLSEN, Vejle Möbelsnedkeri, karmstol, Vejle møbelsnedkeri, Danmark, 1900-talets andra hälft.
stomme i bok, flätad sadelgjord, nackkudde med läderfästen, etikettmärkt "Bent Olsen, Vejle møbelsnedkeri", sitthöjd ca 40 cm
Obetydligt slitage
563628
2018-08-17