Bent Olsen Vejle

Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle
Bent Olsen Vejle

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENT OLSEN, Vejle Möbelsnedkeri, karmstol, Vejle møbelsnedkeri, Danmark, 1900-talets andra hälft.
stomme i bok, flätad sadelgjord, nackkudde med läderfästen, etikettmärkt "Bent Olsen, Vejle møbelsnedkeri", sitthöjd ca 40 cm

Obetydligt slitage

563628

2018-08-17