Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNGHÄST, samt två hästar på hjul, 1900-talets första hälft, höjd 50 - 65 cm
skador, slitage
563648
2018-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här