Gunghäst samt två hästar på hjul

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGHÄST, samt två hästar på hjul, 1900-talets första hälft, höjd 50 - 65 cm

skador, slitage

563648

2018-08-20