Soppslev samt tesil

Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil
Soppslev samt tesil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, TESIL, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1860-tal, längd ca 22-43 cm

Tesil saknar ändknopp, smärre stötskador

563664

2018-08-17