Meissen fat

Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

FAT, porslin, Meissen, 1700-/1800-tal, blomstermotiv samt förgyllningar i kanten, diameter 38,5 cm.

Slitage

563672

2018-08-22