Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR, 3 st, SMINKSPEGEL, SERVETTHÅLLARE, TESIL, FIGURIN, 7 dlr., silver, 1900-talets början, höjd ca 1-7 cm, totalvikt ca 243 g

Stötskador, sminkspegel med glas

563676

2018-08-18