Lasse Lindqvist blandteknik

Lasse Lindqvist blandteknik
Lasse Lindqvist blandteknik
Lasse Lindqvist blandteknik
Lasse Lindqvist blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998): "1.Spelmannsstämma i Bingsjö", signerad och daterad Lasse Lindqvist-81, blandteknik på papper, ca 33x48 cm

563692

2018-08-18