Kontorsstolar

Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar
Kontorsstolar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONTORSSTOLAR, 1 par, Sitland Italy, röd skinnklädsel, kromad, snurrfunktion, reglerbar höjd

Bruksslitage, repor

563694

2018-08-20