Baljfåtöljer
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mahogny med skuren dekor, rygg, sidor och sits klädda i sammetstextil, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, enstaka stötmärken förekommer, textilen något nött
563695
2018-08-18