Lasse Lindqvist oljemålning

Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998): "Spelmannsstämma i Bingsjö", signerad Lasse Lindqvist, olja på duk, ca 48x66 cm

Duk behöver spännars

563696

2018-08-18