Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LASSE LINDQVIST (1924-1998): "Spelmannsstämma i Bingsjö", signerad Lasse Lindqvist, olja på duk, ca 48x66 cm
Duk behöver spännars
563696
2018-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här