Lasse Lindvist blandteknik

Lasse Lindvist blandteknik
Lasse Lindvist blandteknik
Lasse Lindvist blandteknik
Lasse Lindvist blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998): "Fäbodans, Fryksås", signerad och daterad Lasse Lindqvist-80, blandteknik på papper, ca 41x120 cm

Något vågig, dedikation

563697

2018-08-18