Karl Axel Pehrson färglitografi
2018-08-18
563714
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Motiv med exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Persson -78, 171/385, färglitografi, ca 65x52 cm