Fredrik Frisendahl bronsskulptur utter

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FREDRIK FRISENDAHL (1891-1984): skulptur i brons "Utter", signerad Fredrik Frisendahl, höjd ca 65 cm

Slitage

563737

2018-08-22