Skåp 1940-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, fanerat i mahogny, intarsia i ljusare träslag, 1940-tal, två skåpsdelar varav en med två hyllplan och andra med två hyllplan samt tre fack, höjd ca 113,5, 165x45,5 cm
Bruksslitage, enstaka små repor, slitage kring nyckelhålen
563741
2018-08-18