Skåp 1940-tal

Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, fanerat i mahogny, intarsia i ljusare träslag, 1940-tal, två skåpsdelar varav en med två hyllplan och andra med två hyllplan samt tre fack, höjd ca 113,5, 165x45,5 cm

Bruksslitage, enstaka små repor, slitage kring nyckelhålen

563741

2018-08-18