Einar Forseth Sommar

Einar Forseth Sommar
Einar Forseth Sommar
Einar Forseth Sommar
Einar Forseth Sommar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv från Arild, signerad och daterad, olja på pannå, ca 45x54 cm

Proveniens: Einar Forseth

563749

2018-08-20