Sekretär 1900-tal i Louis XV-stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSEKRETÄR, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag med intarsiadekor, beslag samt gallerkant i mässing, invändigt med lådor, höjd 94, 79x43 cm

Fanérbortfall och bruksslitage

563759

2018-08-20