Sideboard 1930-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, fanerat i bonad björk, intarsia i olika träslag, 1930-tal, art deco, inrett med tre skåpsdelar varav två med ett hyllplan och en med två fack, höjd ca 76, 155x50,5 cm
Bruksslitage, fanéravslag på skivan, slitage på skivan, enstaka små repor
563765
2018-08-18