Uglycute, "Breaking New", modulsystem
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
UGLYCUTE, "Breaking New", modulsystem, unik, 2013, furu, bemålad plywood och stålbeslag, hyllans höjd 114, stolens höjd 76, cm
PROVENIENS
Inköpt på Örnsbergsauktionen 2014
midnre slitage och lagning
563775
2018-08-20