Soffa 1960-tal

Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, stomme i teak, klädd rygg och karmar, lösa sittplymåer, längd ca 220 cm

Smärre slitage, ställvis slitet tyg

563791

2018-08-25