Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 3 st., porslin, Japan, 1900-tal, Imari samt Kutani, höjd ca 19-31 cm
Sprickor, en med mindre lagning
563794
2018-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här