Vaser Japan

Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st., porslin, Japan, 1900-tal, Imari samt Kutani, höjd ca 19-31 cm

Sprickor, en med mindre lagning

563794

2018-08-20