Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAI GLANS (född 1939): Geometrisk komposition, signerad Kai Glans, numrerad 258/325, färglitografi, ca 62x62 cm
563816
2018-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här