Kai Glans färglitografi

Kai Glans färglitografi
Kai Glans färglitografi
Kai Glans färglitografi
Kai Glans färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAI GLANS (född 1939): Geometrisk komposition, signerad Kai Glans, numrerad 258/325, färglitografi, ca 62x62 cm

563816

2018-08-20