Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, Ryssland, Sankt Göran och draken, kring 1800-talets mitt, tempera på pannå, ca 56x47 cm
Ytslitage, färgbortfall
563821
2018-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här