Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Ryssland, Sankt Göran och draken, kring 1800-talets mitt, tempera på pannå, ca 56x47 cm

Ytslitage, färgbortfall

563821

2018-08-21