Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGEBORG BENTHINE DEBOIS JÖRGENSEN (1897-1970): Stilleben med blommor och frukt, signerad IB Debois, olja på duk, ca 70x98 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
563826
2018-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här