Ingeborg Benthine Debois Jörgensen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEBORG BENTHINE DEBOIS JÖRGENSEN (1897-1970): Stilleben med blommor och frukt, signerad IB Debois, olja på duk, ca 70x98 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

563826

2018-08-24