Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Tom Petty "The Dylan Petty Tour", Los Angeles 17 Juni 1986, signerad Ed Finell, numrerad 1/50, c-print, ca 49x39 cm
563832
2018-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här