Ed Finell c-print föreställande Faces

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart & Ronnie Wood, "The World Spring Tour", Los Angeles 3 Mars 1975, signerad Ed Finell, numrerad 1/50, c-print, ca 39x29 cm

563835

2018-08-20