Stig Lindberg "Berså" 28 dlr
Klubbat för:
5 400 SEK
3 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): "Berså", 28 dlr, bestående av: 6 mattallrikar, 6 förrättstallrikar, 6 djupa tallrikar, 3 uppläggningsfat, 2 skålar, 1 smörask, 1 saltkar, 2 pepparkar, 1 smörsnipa
Bruksslitage, smuts, enstaka med smärre dekornötning, mikronagg kan förekomma
563838
2018-08-20