Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr, enstaka retusch

563849

2018-08-20