Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Krackelyr, enstaka retusch
563849
2018-08-20