H Classens oljemålning

H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

H CLASSENS, marint motiv, 1800-talets slut, signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 49x74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

563853

2018-08-20