Sabel svenskt artilleri

Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri
Sabel svenskt artilleri

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SABEL, svensk, för underofficer artilleri,1800-talets slut, balja i stål, L. ca 102 cm

Åldersslitage

563871

2018-08-21