Kandelabrar nyrokoko

Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, förgylld mässing, 1900-talets början, nyrokoko, för tre ljus, dekor av bladornamentik, höjd ca 36 cm

Ursprungligen med prismor

563872

2018-08-20