Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 2 st. England, 1800-talets mitt, armégevär omgjorda för jakt, L. ca: 138-144 cm
Åldersslitage, sprickor i träet
563876
2018-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här