Gevär England 1800-talets mitt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st. England, 1800-talets mitt, armégevär omgjorda för jakt, L. ca: 138-144 cm

Åldersslitage, sprickor i träet

563876

2018-08-21