Piedestaler Kina 1900-tal
2018-08-20
563877
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTALER, Kina, 1900-tal, svartlackade, höjd ca 52, 35x35 cm
Mindre slitage, märken