Benno Arzt akrylmålning
2018-08-20
563891
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Tankar", signerad och daterad Benno Arzt -08, akryl på duk, ca 100x100 cm