Vägglampor Bergboms V-75

Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75
Vägglampor Bergboms V-75

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS, väggarmaturer, 1 par, 1960-tal, mässing, skärmarna invändigt vitlackerade, fästen i trä, etikettmärkta, höjd ca 84 cm

Bruksslitage

563912

2018-08-23