Akvarell Alfred Bergström

Akvarell Alfred Bergström
Akvarell Alfred Bergström
Akvarell Alfred Bergström
Akvarell Alfred Bergström

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930), havsmotiv, signerad Alfr Bergström, utförd under 1900-talets början, akvarell ca 20x15 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram, något buckligt papper

563924

Päivämäärä:

2018-08-20