Akvarell Alfred Bergström
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930), havsmotiv, signerad Alfr Bergström, utförd under 1900-talets början, akvarell ca 20x15 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram, något buckligt papper
563924
Päivämäärä:
2018-08-20