Färglitografi med katt av Hans Wigert

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015), Utan titel, motiv med kattdjur, signerad och numrerad 8/280, färglitografi ca 40x41 cm

Glas saknas, ej examinerad ur ram

563927

2018-08-20