Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS WIGERT (1932-2015), Utan titel, motiv med kattdjur, signerad och numrerad 8/280, färglitografi ca 40x41 cm
Glas saknas, ej examinerad ur ram
563927
2018-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här